Free songs

O mnie

Trener tenisa

Interesuje Cię nauka tenisa od podstaw, a może masz już większe doświadczenie i chcesz dalej szlifować umiejętności? Moja prywatna szkoła tenisa pozwala rozwijać się każdemu zawodnikowi bez względu na stopień jego zaawansowania czy wiek. Jestem w stanie prowadzić lekcje tenisa zarówno dla dorosłych, jak i tenis dla dzieci w dowolnej części Warszawy. Wystarczy tylko, że zapiszesz się na kurs, a całą resztę ważnych aspektów dopasujemy wspólnie do Twoich indywidualnych potrzeb oraz Twojego poziomu zaawansowania. To będzie efektywna nauka tenisa.

Indywidualne lub grupowe lekcje tenisa

Jako doświadczony trener tenisa stawiam na jakość prowadzonych lekcji, a nie ich ilość. Nie mam więc problemu ani z dojazdem, ani też dopasowaniem grafiku zajęć. Tenis to moja pasja, którą pragnę po prostu rozwijać i przekazywać dalej, dlatego do każdego ucznia podchodzę indywidualnie, by pomóc mu osiągnąć pełnię potencjału. Od początku nawiązanej współpracy prowadzone przeze mnie lekcje tenisa ukierunkowane są więc na realizację wspólnie wyznaczonych wcześniej celów, dzięki czemu moi podopieczni mogą liczyć na wysoką wydajność treningową.

Nauka i lekcje tenisa w Warszawie

– wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi

– wieloletnia praca z zawodnikami oraz amatorami

– wieloletnia współpraca z czołowymi polskimi trenerami oraz zawodnikami

– wieloletnia współpraca z największymi w Polsce organizatorami turystyki tenisowej

Moją największą pasją od zawsze był sport, tenis stanowił natomiast jej główny aspekt. Dokąd pamięcią sięgam, poświęcałem się tej dyscyplinie z ogromnym zaangażowaniem, szlifując nie tylko własne umiejętności gry, ale też swoje kwalifikacje trenerskie. To wszystko zaowocowało autorskim programem nauczania tenisa na każdym poziomie zaawansowania. Serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych. Nauka tenisa dostosowana jest do każdej osoby indywidualnie – niezależnie od tego czy są to lekcje jednoosobowe czy grupowe.

 

Nauka tenisa w Warszawie

– indywidualne i grupowe lekcje tenisa

– lekcje dla dzieci, młodzieży i dorosłych

– nauka gry w tenisa dla początkujących, lekcje doskonalące oraz trening sportowy dla obecnych i przyszłych mistrzów

– sparingi dla osób pragnących rywalizacji sportowej

 

Moje kwalifikacje sportowe

– magister wychowania fizycznego uzyskany na AWF w Warszawie (studia dzienne)

– instruktor tenisa uzyskany na AWF Warszawa

– instruktor tenisa USA Professional Tennis Registry

Ponadto:

– instruktor kulturystyki

– instruktor narciarstwa alpejskiego

– instruktor koszykówki

– instruktor piłki siatkowej

Warszawa 2015